SR215C105JAR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-SR215C105JAR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR215C105JAR
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±5%