SR305C105KARTR1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-SR305C105KARTR1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-SR305C105KARTR1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR305C105KARTR1
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR305C105KARTR1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±10%