SR325C105KAA
מק"ט מוצר של DigiKey
478-SR325C105KAA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR325C105KAA
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.300‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (7.62 מ"מ x‏ 3.81‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.390‏ אינץ' (9.91‏ מ"מ)
טולרנס
±10%