ST203C107MAJ05
מק"ט מוצר של DigiKey
478-6116-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST203C107MAJ05
תיאור
CAP CER 100UF 25V X7R SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ SMD מגובב‏, 10 מוליכי-J
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך (מגובב)
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
SMD מגובב‏, 10 מוליכי-J
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.525‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (13.34 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±20%