ST205C107MAN10
מק"ט מוצר של DigiKey
478-5068-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST205C107MAN10
תיאור
CAP CER 100UF 50V X7R DIP
תיאור מפורט
100 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ DIP מגובב‏, 20 מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ST205C107MAN10 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
DIP מגובב‏, 20 מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 1.025‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (26.04 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±20%