ST205C276MAJ03
מק"ט מוצר של DigiKey
478-5072-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST205C276MAJ03
תיאור
CAP CER 27UF 50V X7R SMD
תיאור מפורט
27 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ SMD מגובב‏, 6 מוליכי-J
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
SMD מגובב‏, 6 מוליכי-J
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.325‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (8.26 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±20%