TAJD475K050RNJ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 1.4Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TAJD475K050RNJ דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 1.4Ohm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.122 אינץ' (3.10 מ"מ) |
טולרנס ±10% | קוד גודל של היצרן D |
מתח - נומינלי 50 V | מאפיינים שימוש כללי |