TCJA106M010S0300
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCJA106M010S0300TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCJA106M010S0300CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCJA106M010S0300DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCJA106M010S0300
תיאור
CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 1206 (3216 מטרי) mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KYOCERA AVX
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
A
מתח - נומינלי
10 V