TCJD226M050R0090E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 4,392
גיליון נתונים
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏90‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TCJD226M050R0090E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCJD226M050R0090ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCJD226M050R0090ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCJD226M050R0090EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCJD226M050R0090E
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
50 V