TCJY227M010R0025E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-13351-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-13351-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-13351-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCJY227M010R0025E
תיאור
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KYOCERA AVX
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
Y
מתח - נומינלי
10 V