TCJY336M020R0070E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 122
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 20 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏70‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TCJY336M020R0070E
מק"ט מוצר של DigiKey
TCJY336M020R0070E-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCJY336M020R0070E
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
Y
מתח - נומינלי
20 V