TCME337M016R0025E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Vishay Polytech
Vishay Sprague
330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 16 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TCME337M016R0025E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCME337M016R0025ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCME337M016R0025ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCME337M016R0025EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCME337M016R0025E
תיאור
330UF (MICRO FARAD)25MOHM @ 100K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
KYOCERA AVX
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
330 µF
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V