TCME687M006R0012E | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 680 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm12 ב-kHz100 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm12 ב-kHz100 |
יצרן KYOCERA AVX | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
קיבוליות 680 µF | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 6.3 V | קוד גודל של היצרן E |