TCN4108M006R0055E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-13373-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-13373-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-13373-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCN4108M006R0055E
תיאור
CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
תיאור מפורט
1000 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2924 (7361 מטרי) mOhm‏55‏ ב-kHz‏100‏
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏55‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
קיבוליות
1000 µF
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
6.3 V