TCNT106M035R0200E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCNT106M035R0200ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCNT106M035R0200ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCNT106M035R0200EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCNT106M035R0200E
תיאור
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 1411 (3528 מטרי), 1210 mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TCNT106M035R0200E דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
KYOCERA AVX
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי), 1210
קיבוליות
10 µF
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V