TPSD227M010R0050
מק"ט מוצר של DigiKey
478-4109-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-4109-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-4109-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPSD227M010R0050
תיאור
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF יצוק קבלי טנטלום 10 V 2917 (7343 מטרי) 50mOhm
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
10 V