TPSD475K050R0500
מק"ט מוצר של DigiKey
478-2422-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-2422-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-2422-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPSD475K050R0500
תיאור
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
תיאור מפורט
4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 500mOhm
מודלים EDA/CAD
TPSD475K050R0500 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
500mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
50 V