TPSD475K050R0500 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 500mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TPSD475K050R0500 דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 500mOhm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | קוד גודל של היצרן D |
מתח - נומינלי 50 V | מאפיינים שימוש כללי |