TRME157K020R0035
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TRME157K020R0035TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TRME157K020R0035CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TRME157K020R0035DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TRME157K020R0035
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 20V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 20 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏35‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KYOCERA AVX
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
E
מתח - נומינלי
20 V