W2H11A10184T1F
מק"ט מוצר של DigiKey
478-W2H11A10184T1FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-W2H11A10184T1FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-W2H11A10184T1FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W2H11A10184T1F
תיאור
CAP FEEDTHRU 100PF 100V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF קבלי מעבר (feed through) 100V 500 mA 150mOhm 0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
קטגוריה
זרם
500 mA
יצרן
KYOCERA AVX
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎C0G, NP0 ‎
סטטוס החלק
פעיל
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג
השחל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קיבוליות
100 pF
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
טולרנס
-20%, +50%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100V