29F0418-1SR-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2442-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2442-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2442-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
29F0418-1SR-10
תיאור
FERRITE BEAD 119 OHM 8SMD 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
119 Ohms @ 100 MHz 4 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎8-SMD‏, מוליכים שטוחים 6A 10mOhm
מודלים EDA/CAD
29F0418-1SR-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎8-SMD‏, מוליכים שטוחים
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
גובה (מקס')
0.165‏ אינץ' (4.19‏ מ"מ)
מספר הקווים
4
גודל / מידה
אורך 0.240‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (6.10 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
119 Ohms @ 100 MHz