29F0428-0T0-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2494-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
29F0428-0T0-10
תיאור
FERRITE BEAD 342 OHM 8THD 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
342 Ohms @ 100 MHz 4 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 8-THD 10A 10mOhm
מודלים EDA/CAD
29F0428-0T0-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
10A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
8-THD
סוג ההרכבה
חור מעבר
גובה (מקס')
0.416‏ אינץ' (10.57‏ מ"מ)
מספר הקווים
4
גודל / מידה
אורך 0.428‏ אינץ' x‏ רוחב 0.428‏ אינץ' (10.88 מ"מ x‏ 10.88‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
342 Ohms @ 100 MHz