CM3440Z171R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2463-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2463-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2463-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CM3440Z171R-10
תיאור
CMC 20A 2LN 170 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 170 Ohms @ 100 MHz 20A DCR 1mOhm
מודלים EDA/CAD
CM3440Z171R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
20A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
100V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.335‏ אינץ' x‏ רוחב 0.395‏ אינץ' (8.51 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.413‏ אינץ' (10.49‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
170 Ohms @ 100 MHz