CM4440Z121R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-CM4440Z121R-10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-CM4440Z121R-10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-CM4440Z121R-10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CM4440Z121R-10
תיאור
CMC 20A 3LN 120 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 120 Ohms @ 100 MHz 20A DCR 1mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
20A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
100V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.435‏ אינץ' x‏ רוחב 0.395‏ אינץ' (11.05 מ"מ x‏ 10.03‏ מ"מ)
מספר הקווים
3
גובה (מקס')
0.367‏ אינץ' (9.32‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz