DM3312X101R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2434-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2434-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2434-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DM3312X101R-10
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 3312 (8531 מטרי) 10A 4mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
10A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
3312 (8531 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.090‏ אינץ' (2.28‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.335‏ אינץ' x‏ רוחב 0.120‏ אינץ' (8.50 מ"מ x‏ 3.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz