HI1812V101R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2543-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2543-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2543-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HI1812V101R-10
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1812 (4532 מטרי) 8A 10mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HI1812V101R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
8A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz