LI0603G221R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2368-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2368-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2368-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LI0603G221R-10
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 300mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LI0603G221R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz