LI0805H151R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2384-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2384-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2384-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LI0805H151R-10
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 0805 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1A 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LI0805H151R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 100 MHz