LI1806C151R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2418-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2418-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2418-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LI1806C151R-10
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 1806 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1806 (4516 מטרי) 300mA 500mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LI1806C151R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1806 (4516 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.063‏ אינץ' (1.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 100 MHz