MI0603J600R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2370-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2370-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2370-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MI0603J600R-10
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 100mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MI0603J600R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz