MI0603M121R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2375-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2375-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2375-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MI0603M121R-10
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2.5A 50mOhm
מודלים EDA/CAD
MI0603M121R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz