MI1206L601R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-MI1206L601R-10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-MI1206L601R-10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-MI1206L601R-10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MI1206L601R-10
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 80mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MI1206L601R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
80mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz