HAZ 10000-SBI אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
LEM USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
חיישני זרם 10000A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HAZ 10000-SBI
מק"ט מוצר של DigiKey
398-HAZ10000-SBI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HAZ 10000-SBI
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 10000A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תדר
DC ~ 3kHz
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
דיוק
±1%
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
±15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
10µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
50mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C