HO 15-NSM/SP33-1000
מק"ט מוצר של DigiKey
398-1151-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HO 15-NSM/SP33-1000
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 15A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 15A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HO 15-NSM/SP33-1000 דגמים
קטגוריה
תדר
DC ~ 250kHz
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
דיוק
±1%
אריזה
מגש
מתח - הספקה
3.3V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זמן תגובה
3.5µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
25mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C