HO 150-NP-0100
מק"ט מוצר של DigiKey
398-HO150-NP-0100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HO 150-NP-0100
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 150A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 150A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול
קטגוריה
תדר
DC ~ 350kHz
יצרן
ליניאריות
±0.4%
סדרה
דיוק
±1.2%
אריזה
מגש
מתח - הספקה
5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
2.5µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
25mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C