HO 150-SW-0000
מק"ט מוצר של DigiKey
398-HO150-SW-0000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HO 150-SW-0000
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 150A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 150A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
קטגוריה
יציאה
רציומטרי, מתח
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
אריזה
בתפזורת
זרם - הספקה (מקס')
31mA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C