HOYL 400-S-0100
מק"ט מוצר של DigiKey
398-HOYL400-S-0100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HOYL 400-S-0100
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 400A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 400A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
קטגוריה
תדר
DC ~ 140kHz
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
דיוק
±1%
אריזה
בתפזורת
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
3µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
25mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מספר הערוצים
1
סוג ההרכבה
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
מודול - מעבר יחיד
רגישות
2mV/A