0JTD015.TXID
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-0JTD015.TXID-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0JTD015.TXID
תיאור
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
יישומים
הגנת שנאים
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
חיווי
סטטוס החלק
פעיל
קבוצה
J
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג נתיך
מחסנית
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
דירוג זרם (אמפר)
15A
מארז‏ / תיבה
גלילי‏, חיווי אזעקה
מתח נקוב - AC
600VAC