SRP1-CBAZL-050NW-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CBAZL-050NW-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CBAZL-050NW-N
תיאור
SRP1-CB
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC
סדרה
מתח - עומס
24 V ~ 240 V
זרם עומס
50 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.3 mOhms
תצורת הסיומת
הדק הברגה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C