SRP1-CCDDL-040NC-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CCDDL-040NC-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CCDDL-040NC-N
תיאור
SSR HP CL, 1X40A/200VDC , DC IN,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
סוג היציאה
DC
יצרן
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
0 V ~ 200 V
אריזה
תיבה
זרם עומס
40 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
46 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C