SRP1-CRARL-010TC-N | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 5666-SRP1-CRARL-010TC-N-ND |
יצרן | |
תיאור | SRP1-CR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 3 |
קטגוריה | סוג היציאה AC |
יצרן | מתח - כניסה 90 ~ 280VAC |
סדרה | מתח - עומס 24 V ~ 240 V |
אריזה בתפזורת | זרם עומס 10 A |
סטטוס החלק פעיל | התנגדות מצב-מופעל (מקס') 6.3 mOhms |
סוג ההרכבה הרכבה בשלדה | תצורת הסיומת הדק הברגה |
סוג ממסר ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 70°C |