021306.3MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F3088-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
021306.3MXP
תיאור
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.3 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
63A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
600.0
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.0095 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V