02133.15MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F3086-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
02133.15MXP
תיאור
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.15 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
I²t התכה
202.0
סוכנות הרשאות
BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0231 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V