0215.500MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F3597-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0215.500MXP
תיאור
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
0.42
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
1.1675 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V