02153.15MXESPP
מק"ט מוצר של DigiKey
F3585-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
02153.15MXESPP
תיאור
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.15 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית חור מעבר 5 מ"מ × 20 מ"מ (אקסיאלי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
02153.15MXESPP דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
43.255
סוכנות הרשאות
CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
סוג ההרכבה
חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0283 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V