0216.315MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F6048-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0216.315MXP
תיאור
FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
315 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
0.01
סוכנות הרשאות
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
1.85 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V