021601.6MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F4626-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
021601.6MXP
תיאור
FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
1.005
סוכנות הרשאות
CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.1112 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V