0217.100MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F1715-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0217.100MXP
תיאור
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
I²t התכה
0.0045
סוכנות הרשאות
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
5.6965 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V