021801.6MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F1749-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
021801.6MXP
תיאור
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
I²t התכה
23.35
סוכנות הרשאות
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0336 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V