0225.500MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F4655-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0225.500MXP
תיאור
FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
תיאור מפורט
500 mA 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 2AG, 5 מ"מ × 15 מ"מ
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35AAC, 10kA DC
I²t התכה
0.365
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
250 V
התנגדות קרה DC
0.265 Ohms